Retuszu Zdjęć

Kurs Retuszu Zdjęć Produktowych

32
Kup teraz
279.00 PLN

Kurs online "Jak Retuszować Zdjęcia Produktowe Szybko i Dobrze?" LR+PS 


Kurs retuszu zdjęć produktowych to kompletna biblioteka wszystkich niezbędnych tematów, jakie musisz poznać, by Twoja praca była jednocześnie efektywna i efektowna. To najgenialniejszy element tego kursu- poznasz techniki, które pozwalają zautomatyzować działania lub wykorzystują sztuczną inteligencję Photoshopa. Jednocześnie dowiesz się o sposobach retuszu, który wydobywa z produktu to, co najlepsze. Ile czasu zajmowało Ci do tej pory obrobienie np. 100 zdjęć? 8 godzin? 10? 20? Kurs pokaże Ci jak zrobić to szybciej i lepiej. Przykładowa lekcja to tylko fragment tego, co na Ciebie czeka.

Do kogo skierowany jest ten kurs obróbki fotografii produktowych?

do osób działających w e-commerce
do fotografów i grafików chcących poszerzyć swoje umiejętności i ofertę
do osób poszukujących formy zarobku przez Internet (praca zdalna)
do osób odpowiedzialnych za marketing
do osób wykonujących zdjęcia do sklepu internetowego
do producentów i speców od Hand Made

Kurs wycelowany na produkt!

W Internecie można znaleźć setki poradników. Jednak w większości dotyczą one fotografii portretowej lub krajobrazowej. Jeśli już pojawiają się filmy związane z produktami, to zwykle bazują na "wymuskanych" i bardzo dobrze przygotowanych fotografiach, które powstały w profesjonalnym atelier. Jednak różnica jest spora i retusz zdjęć do sklepu internetowego wymaga całkiem innego podejścia. Co innego obrobić 5 portretów modelki poświęcając 1h na ujęcie, a co innego, gdy mamy 30 produktów i do każdego po 5 zdjęć... Jak stwierdza autor: "Sam działam w e-commerce, dzięki temu doskonale rozumiem, jak przeważnie wygląda robienie zdjęć "od zaplecza". W kącie magazynu, w wolnej chwili między dostawą a pakowaniem paczek. Potem "retusz" byle było białe tło". Ten kurs, pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu, a efekty Twojej pracy będą o wiele lepsze.

Ten kurs Photoshopa odpowiada na pytania, które zadaje sobie wielu sprzedawców:

Jak zrobić białe tło na zdjęciu?
Jak dodać cienie do produktu?
Jak retuszować zdjęcia na Allegro, Amazon lub sklep internetowy?
Jakie wymiary zdjęcia wybrać?
Jak usuwać zanieczyszczenia z produktu?
Jak poprawić kolory produktu?
Jak stworzyć efektowną miniaturkę, która sprzedaje?
Jak poprawić kształt produktu?
Jak tworzyć fotomontaże?
Jak obrabiać zdjęcia produktowe w Lightroomie i Photoshopie?
Jak uzyskać efekt świecących elementów?
Jak szybko obrabiać wiele zdjęć?
Jak automatycznie wyciąć tło z produktu?
Jak poprawnie wyostrzyć zdjęcie?
Jak retuszować zdjęcia szkła lub metalu?
Jak zrobić zdjęcie typu duch?
Jak zapisywać zdjęcia do sklepów internetowych?
Jak tworzyć warianty kolorystycznie np. ubrań w Photoshopie?
Jak układać zestawy wielu produktów?

 

Przykładowa lekcja


Wszystko, co musisz wiedzieć o retuszu zdjęć produktowych


Dołożono wszelkich starań, by ten kurs był kompletnym kompendium, które pozwoli Ci osiągnąć zadowalający poziom umiejętności. Nie ma znaczenia, czy dopiero planujesz kupić Photoshopa, czy masz już z nim doświadczenia. W dokładny sposób prezenowane są zarówno wiedza podstawową, jak i ta badziej zaawansowana. Czasem niemalże "tajemną"! Instruktor dokładnie omawia prezentowane narzędzia, pokazuje ich zastosowanie i podaje przykłady jak ich nie używać. Celem kursu jest, by każdy kursant rozwiązał wszystkie swoje problemy związane z fotografią produktową. Dlatego oprócz kursu autor oferuje również swoje wsparcie w konkretnych przypadkach! Jeśli zajdzie taka potrzeba to nagrana zostanie dodatkowa lekcja z omówieniem Twojego problemu. Ponadto czeka na Ciebie blisko 30 ćwiczeń, które pozwolą Ci przetestować umiejętności, które nabędziesz. Zadbano też o cały workspace- po zakupie tego kursu otrzymasz paczkę, w której znajdziesz m.in. skróty klawiszowe stworzone pod retusz fotografii produktowej, ściągę ze skrótami do druku, wyjątkowe operacje do Photoshopa i kilka presetów do Lightrooma przygotowanych np. do zdjęć szkła lub metalu. 

Co zyskujesz kupując ten kurs?

wiedzę niezbędną do retuszu zdjęć produktowych
konkretne rozwiązania jak przyśpieszyć proces obróbki 
pomysły jak być lepszym od konkurencji
wsparcie instruktora
dodatkowe narzędzia do Lightrooma i Photoshopa
certyfikat ukończenia kursu
umiejętności pozwalające zarabiać online w szybko rozwijającym się e-commerce
doświadczenie, którym będziesz mógł się pochwalić w CV

kurs retuszu zdjęć produktowych

Parę słów o Autorze

Kurs retuszu zdjęć produktowych zosta stworzony przez Filipa Łomnickiego (Modern Light Fotografia). Jego podróż z fotografią zaczęła się w 2007 roku. Od tego czasu stale rozwijał swoje umiejętności i zdobywał kolejne doświadczenia. Przez ostatnie lata działał głównie w obszarze fotografii produktowej i reklamowej, wspierając rozwój kilkudziecięciu firm i marek. Obecnie część czasu poświęca na rozwój w segmentach e-commerce. Powyższy kurs to połączenie doświadczenia w fotografii i znajomość handlu elektronicznego. 


Nie marnuj więcej czasu na kiepski retusz. Kup ten kurs i zmień to!


 

 

 

lista materiałów:

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję